Oficiální stránky FK Železný Brod z.s.

19.10.2013 starší žáci TJ Sokol Doubí - FK ŽBS Železný Brod

25.10.2013 12:35

19.10.2013

TJ Sokol Doubí - FK ŽBS Železný Brod   2:0 (1:0)

Starší Žáci Brodu poprvé na podzim prohráli

sestava FK ŽBS :                                                Stróžewski

Herkommer   Klucký   P. Musílek   Mráz

Kuchyňka

Červenka   M. Kostlán   Trakal

Esselbach   Musílek F.

 

Střídali : Nemec, Preisler , Hyška

     Zápas pro nás začal hned na začátku špatně ve 4 minutě jsme museli vystřídat zraněného Červenku, který už do zápasu nezasáhl. Smůla se nás nepustila v 17.minutě po malé domů brankař neodhadl odskok míče a bylo to 1:0. Hráči Brodu se nedokázali vyrovnat s jiným povrchem hřiště a dobrou obranou soupeře. Doubí ještě dokonce poločasu párkrát zahrozilo, ale dvěma dobrými zákroky nás brankář podržel.

     Do druhé poloviny Brod na hřiště nastoupil se snahou o vyrovnání hry i výsledku, ale po rohu Doubí a špatném pokrytí hráčů jsme inkasovali podruhé. Soupeře Brod dokázal zatlačit na jeho polovinu 10 minut před koncem, ale byly z toho pouze dvě střely na bránu za celý zápas.

     V Doubí náš tým předvedl nejhorší utkání podzimu, nic se nedařilo, musíme zabrat a na jaře jim prohru vrátit.

V 10.kole zajíždíme v neděli 27.10.2013  na hřiště Nové Vsi u Lbc,  výkop v 10:00 h přijďte naše hráče podpořit.

 

Vyhledávání