ŽBS Železný Brod - Česká Lípa   3:4 (1:4)

sestava FK ŽBS :                                                   Kopal

Toman   Maryško   Kordík J.

Kotlár    Kovář (78.min. Picek)   Honc

Wanacki (46.min. Berka)   Štastný   Holeček

Horák

Brod byl v zápase jednoznačně lepší, ale doplatil na svůj ofenzivní styl, kterým se prezentuje. Domácí se sice ujali vedení 7.min. Štastným, ale za chvilku Lípa využila první nabídku domácí obrany. V 16.min. špatně vyběhl brankář Kopal a hostující hráč lobem dostal hosty do vedení. Dnem otevřených dveří se dá nazvat obranná hra brodského celku, který naopak v útočné fázi spálil co mohl. V prvním poločase Brod nedal minimálně pět jasných tutovek a Česká Lípa domácím jasně ukázala jak se proměňují šance. V 27.min. se hosté jako přes kopírák znovu dostali do šance a ta opět skončila gólem. Poločas skončil tak jak probíhal celý poločas a to totálním nebráněním při dalším gólu České Lípy v 45.min., kdy nejprve Kopal vyrazil těžkou střelu hostů a na dorážku spící domácí hráči nereagovali a do prázdné branky to měl hráč Lípy velmi jednoduché.

Druhý poločas byl ve znamení obrovské převahy Brodu, který dokázal snížit v 53.min. Štastným a v 64.min. po hlavičce Kordíkem již na 3:4. Brod pak již marně dobýval hostující obranu a přes další šance na bodový zisk nedosáhl.

Branky: 7. a 53. Šťastný, 64. Kordík J. - 16. a 45. Kaňkovský, 9. Burian,  27. Věchet.

Rozhodčí: Pekař - Neugebauer, Vydra. ŽK 3:2.