21.05.2016 Jiskra Mšeno Jbc - FK ŽBS Železný Brod

23.05.2016 09:19

21.5.2016

Jiskra Mšeno Jbc - FK ŽBS Železný Brod   2:2 (1:1)

Brod v dalším důležitém zápase pouze remizoval

sestava FK ŽBS :                                                   Krčmárik

Makula (87.min. Javůrek)  Aubrecht  Maryško   Podstavek

Kotlár T.   Král (61min. Kotlár M.)

Močkovský   Holeček   Grebeníček (67.min. Šefr)

Frolík

Další klíčový zápas sehrál brodský tým v jabloneckých Břízkách. Hned v 5.min. Brod neuhlídal rohový kop a Vanc hlavou otevřel skóre zápasu. Ve 12.min. bylo vyrovnáno, když se prosadil Grebeníček. Poté byli domácí aktivnější a měli do poločasu mírnou převahu, která ale šance nepřinesla.  Brod zbytečně ztrácel míče před svým vápnem a tím si komplikoval život. Nicméně největší náznak šance měl v prvním poločase Holeček, který ale pas za obranu Mšena nepřevzal, což byla škoda, protože by postupoval sám na branku soupeře.

Druhý poločas byl zpočátku vyrovnaný. Klíčovým momentem zápasu se stala 60.min., kdy byl za rasistický projev vyloučen domácí Heinrich. Poté měl Brod více šancí na vstřelení branky. V 70.min. nedokázal na třikrát dopravit míč do opuštěné branky. Ale i Mšeno mělo šanci, když Maryško vykopával míč z prázdné branky. Pak měl šanci Šefr, který ale unáhleně střílel z velkého vápna a branku hodně netrefil. V 88.min. Brod propadl v obraně a domácí Koudelka dostal Mšeno do vedení. Vypadalo to zle, ale naštěstí z posledního útoku Brod vyrovnal, když Frolík do prázdné branky dorazil předchozí střelu Aubrechta, která skončila na břevně a odrazila se před brankovou čáru.

Branky: 12.min. Grebeníček, 91.min. Frolík

Rozhodčí: Marek       ŽK: 1:3    ČK: 1:0 (60.min. Heinrich)