FK ŽBS Železný Brod B - Sokol Držkov   6:1 (2:0)

Kobr

Halama  Mařík Brožek  Burkoň

Pala (65.min. Bezstarosta)   Makula  Tunka   Hlubuček (46.min. Holeček)

Hadač   Šefr (84.min. Škaloud)

Zápas třetího z druhým sliboval kvalitní zápas, ale hosté z Držkova naprosto svým výkonem zklamali. Hned od úvodu byl Brod jasně lepším a už ve 13.min. přinutil Držkov si dát vlastní gól. Pak sice mohli hosté vyrovnat, když nastřelili břevno, ale to byla jedna z mála jejich akcí za celý zápas. V 28.min. se pěkně ve vápně uvolnil Hadač a střelou po zemi zvýšil na 2:0. Ten samý hráč postupoval po chvíli opět na hostující branku, ale lob skončil vedle branky hostí. Další akce Brodu rovněž skončili bez úspěchu a tak se šlo do kabin za dvougólového vedení Brodu. Druhý poločas začal rychlým gólem Hadače a následně i Holečka a nebylo co řešit. Hosté úplně rezignovali a na jejich branku se valil jeden útok za druhým. Další pohroma pro Držkov přišla v 66.min., kdy po předchozím ťukesu zakončil do prázdné Šefr. Hosté v 75.min. z ojedinělého útoku snížili v 75.min. Linhartem na 5:1. V 78.min. překvapil Dvořáka v brance Držkova Bezstarosta, který místo centru z úhlu poslal míč přímo do branky, který se od tyče odrazil do sítě a zvýšil na konečných 6:1. Brod měl v druhém poločase minimálně šest dalších tutovek, ale domácí hráči předvedli festival neproměněných šancí. Jinak by se nikdo nedivil, kdyby Držkov odjel s desítkou.

Rozhodčí: Marek O.   Diváci: 90           ŽK: 0:2