Plavy - FK ŽBS Železný Brod B   1:2 (1:2)

sestava FK ŽBS B :                                                 Šverma

Král    Berka   Burkoň   Kotlár

Makula  Havlíček  Šimek  Picek

Šefr (70.min. Pala)   Aubrecht (85.min. Škaloud)

Brodská rezerva, po nepříliš povedené přípravě z pohledu tréninkového, nastoupila na umělé trávě v Desné k prvnímu jarnímu zápasu proti Plavům, kterým měla co oplácet po podzimní prohře 1:2 v Brodě. Brodský tým měl kvalitnější kádr než tým z Plavů a na hřišti to bylo i vidět. Od úvodního hvizdu byli hosté lepším týmem a po dvou gólech brodská rezerva vedla rychle 2:0. Střelci byli ve 13.min. Šefr a ve 14.min. přímo z rohu Aubrecht. Další šance hosté ale nedávali a tak přišel na Brod ke konci poločasu útlum a Plavy toho využili ke snížení v 35.min. A tak se místo výrazného vedení Brodu šlo do kabin pouze za jednogólového rozdílového stavu pro hosty.

Druhý poločas pokračoval v tendencích toho prvního. Hosté spálili co mohli a největšími paliči byli právě oba střelci Šefr a Aubrecht. K nim se přidal poté co přišel na hřiště i Pala. Domácí nastřelili z ojedinělé akce cca v 65.min. tyč brodské branky. Brod, přestože byl jednoznačně lepší, tak o výhru mohl v závěru přijít. Soupeř si vytvořil v samém závěru dvě tutovky, které navrátilec brankář Šverma zlikvidoval a tak zachránil Brodu tři zasloužené body.