dorost SK Semily - FK ŽBS Železný Brod   1:4 (0:1)

sestava FK ŽBS B :                                                 Ducháček

Plachý  Krejčí  Štrojza   Kostlán

Matoušek   Šefr M.   Kotlár M.  Salaba

Olyanin  Kotlár T.( 80.min. Šefr R.)

Po sobotním sluníčku v neděli pořádně zalilo a tak se v Semilech hrálo na velmi těžkém terénu. Brodští dorostenci mile překvapili a celkem jednoznačně zvítězili. Zápas začal úvodním náporem Brodu, který vyvrcholil utěšenou akcí, kdy nejprve Kotlár T. našel na křídle Matouška, který pěkně odcentroval. Šefr M. poté na malém vápně sklepl na Olyanina, který přesnou střelou od tyče rozvlnil poprvé síť domácích. Poté převzali taktovku zápasu domácí, kteří byli až do konce prvního poločasu lepším týmem a také si vytvořili dvě velké šance, které ale Brod přežil.

V úvodu druhého poločasu Brod zvýšil otáčky a v 48.min. po akci T. Kotlára se dostal k zakončení na velkém vápně Olyanin, který s tečí obránce znovu přesně trefil k tyči a bylo to 0:2. O chvilku později v 50.min. byl Olyanin faulován ve vápně domácích a penaltu proměnil Salaba. V 62.min. udělal hrubku domácí brankář, kterému propadla střela či spíše nákop Kostlána a bylo to již 0:4. Brankář domácích svůj kiks napravil při dvou utěšených střelách Šefra M. a Kotlára M. V poslední čtvrthodině Brod začal kontrolovat zápas a jeho výkon uvadl. Důsledkem toho přišla branka Semil v 83.min. a v závěru došlo i na břevno, kterým skončila jedna z domácích akcí. Nicméně to zisk  tří bodů pro  Brod po zasloužené výhře nemohlo již ohrozit.