Oficiální stránky FK Železný Brod z.s.

23.04.2017 FK ŽBS Železný Brod U13 - TJ Studenec U13

24.04.2017 08:58

23.04.2017

FK ŽBS Železný Brod - TJ Studenec   14:2 (4:0)

 

sestava FK ŽBS :                                                   Michaler

Drexner, Čapek, Brožek Jakub

Brožek Jan, Podzimek, Vepřek J.

Antosz

(Dohelský, Kadlec, Hnídek, Vepřek A.)

 

     Ve čtvrtém jarním kole se naši hráči utkali se soupeřem ze Studence. Zápas se odehrál na přírodní trávě a bylo to letos poprvé, kdy jsme se na ní dostali. Úvod utkání se vyvíjel dle našich představ, soupeře jsme uzamkli na jeho polovině, a brankář hostů byl v neustálé permanenci. Ve 4. minutě se navíc po pěkné samostatné akci prosadil Mates Podzimek a bylo tak jen otázkou času, kdy padnou další branky. Na ty jsme si však museli počkat až do konce první půle, neboť jsme v průběhu první části utkání byli až neuvěřitelně laxní v zakončení. Šancí si naši hráči vytvořili bezpočet, nicméně jejich proměňování bylo vyloženě slabé, někdy až přímo tragické. Postupně navíc upadalo i tempo utkání, a tak nás vysvobodil až vlastní gól hostů ve 28. minutě. Ve zbytku poločasu přidal branku Adam Vepřek s Honzou Brožkem a do kabin se tak šlo za stavu 4:0 pro naše mužstvo.

     Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, nicméně se v náš prospěch zlepšilo proměňování brankových příležitostí. Hattrick si v utkání připsal Honza Vepřek a Mates Podzimek, o jednu branku navíc přidal Adam Vepřek. Po jednom gólu se do listiny střelců zapsal i Danda Kadlec s Péťou Čapkem, a tak jedinou kaňkou na pohodové druhé půli byly inkasované branky v naší síti, na kterých nese část viny Štěpán Michaler. I chyby ovšem k fotbalu patří, tak snad se nám je do příště podaří v co největší míře vymazat. V dalším zápase se totiž naši žáci střetnou se soupeřem z Jilemnice na hřišti v Jablonci nad Jizerou, a budeme v něm usilovat o udržení prvního místa v tabulce.

branky: 4x Vepřek A., 3x Podzimek, 3x Vepřek J., Čapek, Brožek Jan, Kadlec, vlastní

Vyhledávání