27.08.2017 FK Železný Brod - Sedmihorky

31.08.2017 12:52

27.08.2017

FK ŽBS Železný Brod - Sedmihorky  0:1 (0:0)

Brod doma padl

Šilhán    Maryško   Novotný   Král (35.min. Kovář)

Kotlár M. (60.min. Šefr)   Picek    Kotlár T.   Vanc   Picek

Makula K.   Šimek

Tradiční derby začalo opatrně z obou stran. První se osmělil domácí celek a do šance se dostal Šimek, jehož střelu zlikvidoval nejlepší hráč hostí brankář Špína. Poté měl tutovku Kotlár T., který dorážku poslal vysoko nad. Zhruba po půlhodině měl Brod přečíslení tři na jednoho, ale domácí šanci doslova zazdili. Pal se ke slovu dostali hosté. Nejprve Kopal hlavičku po rohu vyrazil nad břevno. Ve 42.min. hostující hráč sám před brankou nezpracoval. O minutu později přišla další šance hostí. I proto byl poločasový nerozhodný stav spravedlivý.

Druhý poločas přinesl po rohovém kopu rychlý gól Semihorek, když v 50.min. Kotlár T. neuhlídal střelce branky. Poté již přišel trvalý tlak domácích a dobývání hostující branky. A tak se hrdinou zápasu stal brankář Špína, který byl až do konce zápasu hodně zaměstnán. Do šance se dostal Šimek, ale pořádně netrefil. Do šance se dostal i Makula, ale pravou nohou zakončil nepřesně. Kovářovu krásnou střelu do šibenice zázračně vyškrábl Špína. Tutovku měl Šimek, ale dal vedle. Ideální pozici měl při přímém kopu Makula, ale na bránu poslal bochánek. Pak se do dobré pozice dostal i Šefr, ale brankář hostí ho převezl, když naznačil výběh a pak zůstal stát. Šefrův lob tak ztratil opodstatnění a Špína si snadno míč sebral. Brod se gólově neprosadil a jediná šance hostí ve druhém poločase rozhodla o třech bodech.

Rozhodčí : Nešněra   ŽK:  0:1  diváků: 147