27.8.2013 FK ŽBS Železný Brod B - Plavy

27.08.2013 20:42

27.8.2013

FK ŽBS Železný Brod B - Plavy   1:1 (0:0)

Rezerva Brodu tři body nezískala

sestava FK ŽBS B :                                                 Kordík

Halama    Hadač P.   Brožek  Král (83.min. Pala)

Picek  Kuhn (68.min. Berka) Aubrecht  Makula (77.min. Havlíček)

Hadač L.   Holeček

Brodská rezerva navázala na špatný výkon z posledních dvaceti minut v Jenišovicích a celkem logicky to nemohlo stačit na výhru. Sestava Brodu byla opět velmi silná, ale domácí si asi mysleli, že se hráči Plavů porazí sami. Hra Brodu neměla pohyb a myšlenku. Hosté sice po většinu zápasu bránili, ale moc námahy jim bránění nedalo, protože domácí byli zcela neškodní. A tak moc věcí, které stojí za zmínku není. V prvním poločase měli hosté velkou šanci v 8.min. po naprosto naivním bránění brodských zadáků, ale hostující střelec pálil slabě. V 63.min. otevřel skóre zápasu hostující Srbek. Domácí se poté snažili o vyrovnání, ale k vidění byla dlouho jen neschopnost brodského týmu. Vyrovnání přišlo v 83.min., kdy pěkný centr Berky našel hlavu Holečka. Další dvě šance Brodu již gólem neskončili, ale ten si za předvedený výkon výhru ani nezasloužil.

Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 1:2, diváků 40