28.09.2014 FK ŽBS Železný Brod B - Rovensko

16.10.2014 10:48

12.10.2014

FK ŽBS Železný Brod B - Rovensko   2:5 (2:2)

Rezerva doma nebodovala

sestava FK ŽBS B :                                                 Mařík

Kotlár   Škaloud    Havrda   Kovář

Picek    Maryško (80.min. Havlíček)  Šimek  Pala (75.min. Kuhn)

Šefr K. (70.min. Strnad)   Holeček

Na zápas kvůli havárii nedorazili delegovaní rozhodčí, které tak na poslední chvíli nahradil rozhodčí Neugebauer ml.. Posílená rezerva domácího týmu měla většinu zápasu velký tlak, ale zkušený tým Rovenska využíval chyby děravé brodské obrany. První chyba přišla ve 12.min. kdy měl nejprve Brod šanci. Gól ale padl z následného protiútoku, kdy postavení brodské obrany bylo dost nepochopitelné. Hostující Koudelka měl středem doslova dálnici    a obloučkem přehodil bezmocného Maříka. Brod poté využil svou velkou převahu a průběh zápasu rychle otočil, když se ve 21.min. prosadil Holeček a v 29.min. Šefr. Další šanci Brodu zlikvidoval hostující Koubus. Ve 35.min. přišla špatná rozehra Havrdy a po následné akci se míč dostal za vápnem hostující Malý, který střelou doprostřed branky zahájil svůj střelecký koncert. Brod měl ještě do poločasu další šance, ale do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Druhý poločas začal znovu náporem domácího týmu, ze kterého Brod vytěžil jasnou tutovku Picka, který v 54.min. ale prázdnou branku minul. V 57.min. přišlo   další chybné postavení obrany Brodu a Malý střelou k tyči poslal Rovensko do vedení. V dalším průběhu se hra Brodu doslova rozsypala a kolaps domácích hostující Malý ještě dvakrát potrestal a to v 68.min. a 72.min..