28.9.2013 Výsledky dalšího kola víkendových turnajů přípravek a předpřípravek

02.10.2013 18:02
     Nejmenší naděje zavítaly v sobotu obhajovat okresní pohár na půdu Baumitu Jablonec, který zde pořádal další kolo turnaje ročníku 2007 a mladší. Za slunného počasí se sešlo 6 mužstev. Turnaj se hrál systémem každý s každým o délce hrací doby 1x15 minut.
     V prvním zápase nás čekal FK Jablonec A, kluci toto utkání zvládli na výbornou a vyhráli 6:0  /Kurfiřt 5, Budovič 1/. Dále Brod porazil FK Jablonec C 2:0 /Kurfiřt 2/, Desnou 4:0 /Mihalo 3, 1x vlastní/, FK Jablonec B 1:1 /vlastní branka/, Zásadu+V.Hamry 4:2  /Kurfiřt 2, Mihalo 2/.
     O konečném pořadí rozhodovalo skóre s FK Jablonec B a tentokrát byl Jablonec lepším mužstvem. Kluci obsadili krásné 2.místo za  což jim patří poděkování.
     Sestava: Gernat, Petrák, Mihalo, Gorban Sam, Budovič, Mareš, Kurfiřt.

V neděli jel ročník 2005-06 do Lučan. Nutno říct, že v hodně oslabené sestavě a pouze s jedním hráčem na střídání a to ještě z ročníku 2007. O to milejší bylo to, co kluci předváděli v průběhu turnaje a konečné 3.místo je hodně slušný výsledek. Nejlepším střelcem Brodu se stal Kurfiřt roč.2007, který patřil věkově mezi nejmladší hráče turnaje.
     První zápas s FK Jablonec kluci prohráli 2:0, ale výkon nepodali vůbec špatný. Druhý zápas znamenal výhru nad Lučany 3:0 /Kurfiřt, Ursta, vlastní/. Následovala výhra nad Desnou 2:0 /Kurfiřt, Pěnička/ a Velkými Hamry 2:1 /Čapek, vlastní/. V posledním zápase přišla prohra s FK Jablonec B 3:1/Kurfiřt/.
     Sestava: Michaler, Čapek, Pěnička, Brožek, Ursta, Kurfiřt.

Ročník 03-04 jel do Josefova Dolu. Zde obsadil 4.místo, když v boji o bronzovou příčku prohrál na penalty s mužstvem Zásady. Bohužel přístup některých rodičů, kteří nepříjdou k odjezdu na turnaj a ani nepošlou omluvu za hráče, je smutné. Kluci museli turnaj odehrát bez střídání a tímto jim chci poděkovat za bojovnost a snahu.

V sobotu 5.10. zajíždí ročník 2003-04 do Rychnova. Ročník 2005-06 a 2007 a mladší mají společnou cestu v neděli do Velkých Hamrů. Všichni začínají od 9:00 hodin.
     Josef Kurfiřt, přípravky a předpřípravky FK ŽBS Železný Brod.