FK ŽBS Železný Brod - Slovan Hrádek   0:2 (0:1)

sestava FK ŽBS :                                                   Kopal

Aubrecht   Šilhán   Kovář (82.min. Štastný)   Kotlár

Picek   Šimek   Maryško   Maňkoš (75.min. Salaba)  Holeček

Šefr M.  (62.min. Kučera)

Po prohře se Skalicí a v Bílém Kostele potřeboval Brod bodovat. Úkol to byl těžký, protože do Brodu přijel Hrádek, kterému se na podzim velmi daří. Brod začal zápas z pozorné obrany a nechal soupeře kombinovat. A tak se na hřišti toho moc nedělo. Až přišla 23.min., kdy byl faulován hostujícím brankářem Picek a Brod měl výhodu pokutového kopu. Bohužel Šimek penaltu neproměnil, když brankář Hrádku vyrazil střelu na tyč. Ve 31.min. chyboval při rozehrávce Šilhán, který namazal hostům do šance. Navíc se snadno nechal obejít i Kovář a hosté si s gólovou šancí poradili dokonale. Opaření domácí hráči se do poločasu již nedokázali vzpamatovat.

Ve druhém poločase měl Brod převahu, ale koncovka domácí hráče opakovaně zrazovala. V 51.min. Kovář v tutovce přestřelil snad ze 4 metrů. Vyrovnání měl na kopačce i Maňkoš, ale hostující brankář byl nepřekonatelný. A tak trápení Brodu potvrdila druhá branka Hrádku v 80.min., kdy Brod měl výhodu rohového kopu. Jenže to výhoda nebyla a přišel samostatný brejk na Kopala, kterému udělal hostující hráč kličku a do prázdné branky zvýšil na 0:2. Pak ještě Brod nastřelil břevno, ale na nepříznivém výsledku se již nic nezměnilo.

Rozhodčí: Trejbal        ŽK: 0:2     Diváků: 87