Velké Hamry B - FK ŽBS Železný Brod B  4:1 (2:0)

sestava FK ŽBS B :                                                 Ducháček

Pala    Kotlár M.    Krejčík  (60. Mařík)    Vozka

Matoušek   Kysela    Makula   Podstavek

Strnad (78.Havlíček)   Šefr M.

Další zápas I. B třídy sehrála brodská rezerva na podmáčeném hřišti v Hamrech. Domácí nastoupili se snahou rozhodnout toto utkání co nejdříve a zjevně neponechali nic náhodě. První domácí šanci ještě v 15. minutě Prousek zahodil, ale o dvě minuty později už Řezáč stál na ideálním místě pro dorážku, kdy jeho postavení až za hostujícím brankářem zavánělo ofsajdem, ale praporek pomezního zůstal dole. Brodským se podařilo vyrovnat Strnadem, ovšem tentokrát praporek pomezního vystřelil k nebi neuvěřitelnou rychlostí a branka tudíž nebyla pro ofsajd uznána. Ve 26. to pak už bylo o dvě branky, jelikož se z přímého kopu trefil do šibenice Průcha. Ten samý hráč pak ve druhé půli zvýšil z penalty. V závěru se trefil i Brod zásluhou na zadní tyči číhajícího Kostlána. Tečku za zápasem však obstarali domácí, když Vodrážkův centr, nestihl uklidit vybíhající Ducháček a Prousek poslal hlavou míč do sítě a stanovil tak konečný výsledek na 4:1.

Zápas I. B třídy opanovali domácí. Stoprocentní šanci ještě v 15. minutě Prousek zahodil, ale o dvě minuty později už Řezáč stál na ideálním místě pro dorážku. Hosté sice vyrovnali, ovšem jejich branka padla z ofsajdového postavení. Ve 26. to pak už bylo o dva, jelikož se z přímého kopu trefil do šibenice Průcha. Ten samý hráč pak ve druhé půli zvýšil z penalty po faulu na něj samotného. Až poté se trefil i Brod zásluhou na zadní tyči číhajícího Kostlána. Tečku za zápasem však obstarali domácí, když Vodrážkův centr uklidil hlavou Prousek a stanovil tak konečný výsledek na 4:1.