FK ŽBS Železný Brod B - Jiskra Mšeno B  9:3 (7:1)

sestava FK ŽBS B :                                                 Ducháček

Pala    Havrda   Kotlár M.   Kovář (46.min. Mařík)

Makula   Aubrecht   Picek (69.min. Havlíček) Grebeníček ml.(46.min. Dupač)

Kysela   Podstavek

Brodské béčko se po prohře v Jilemnici ocitlo na sestupovém místě a tak bylo potřeba v boji o sestup naplno bodovat. I proto do zápasu nastoupilo několik hráčů z kádru A týmu. Brodská rezerva na podzim dostala ve Mšeně devět gólů a bylo soupeři co vracet. Jenže úvod zápasu byl ze strany Brodu matný a hosté byli nebezpečnější. Špatný začátek Mšeno potrestalo v 6.min., kdy se trefil Čech. Jenže poté se Brod probral a začal potvrzovat papírové předpoklady. Ve 14.min. vyrovnal po pěkné akci Kysela. Stejný hráč využil Aubrechtovu uličku v 17.min. a Brod tak otočil skóre. Ve 20.min. se individuálně prosadil Podstavek a bylo to 3:1. Mšeno odpadlo a do poločasu inkasovalo ještě čtyřikrát. Ve 34.min. zvýšil Kovář na 4:1. V 68.min. dal na 5:1 Podstavek. V 39.min. završil hattrick Kysela a bylo již 6:1. Ve 44.min. zakončil demolici prvního poločasu na 7:1 hlavou Grebeníček. Brod do druhého poločasu prostřídal a zápas se vyrovnal. Přesto střídající Dupač přidal dva góly a to v 58.min. a 61.min. Brod tak měl prakticky celou půlhodinu zaokrouhlit výsledek na dvouciferný. Ale Brod již hrál vlažně  a tak jej Mšeno potrestalo dvěma góly. V 70.min. z přímého kopu snížil na 9:2 Čech a v 80.min. na 9:3 Petr.