dorost FK Česká Lípa - FK ŽBS Železný Brod   3:3 (1:1)

sestava FK ŽBS B :                                                 Ducháček

Kostlán   Kotlár   M.Musílek   P.Plachý (89.min. Strožewski)

Salaba   Kuchyňka (65.min. Štrojza)  Drobný   Matoušek

Šefr   Dupač

Dorostenci zajížděli k prvnímu mistrovskému zápasu do České Lípy a favoritem byl rozhodně domácí tým. Brod ale podal velmi slušný výkon. Po vyrovnaném začátku se Brod dostal do vedení v 21.min., když centrovaný přímý kop Drobného zapadl za tyč domácí branky, aniž by ho někdo tečoval. V 27.min. selhal Brodu obranný systém, když se za obranu Brodu dostal osamocený hráč, který pěknou střelou od břevna vyrovnal. Poté Brod podržel dvakrát brankář Ducháček, který zlikvidoval dvě tutovky domácích. V závěru prvního poločasu udělal naopak Brod obrovský závar před českolipskou brankou, ale další gól v prvním poločase nepadl.

Ve druhém poločase byli domácí aktivnější, ale do šancí se moc nedostávali. A když už tak to byl gól. Nejprve ale mohl dát gól Šefr, ale jeho střelu nohou domácí brankář zlikvidoval. V 65. min. se domácí ujali vedení, když Šefr ztratil míč na polovině domácích a z následného brejku Brod inkasoval. Poté Brod hru otevřel a tím nabídl soupeři možnosti brejků. V 82.min. jeden z nich skončil třetím gólem v brodské síti a zdálo se rozhodnuto. Brod se ale vzepjal ke skvělému závěru. Nejprve byl v 88.min. faulován Dupač a Kotlár z penalty snížil. A penaltový střelec dokázal využít pěkný pas Drobného za obranu v 90.min. a vyrovnal na konečných 3:3, což je rozhodně úspěchem brodského dorostu.