4.5.2013 FC Pěnčín - FK ŽBS Železný Brod

06.05.2013 23:03

ZÁZNAM VIDEOPŘENOSU

4.5.2013

FC Pěnčín - FK ŽBS Železný Brod     3:0 (0:0)

Kordík

Hadač  Kotlár T. Kovář (75.min. Vozka)  Král (65.min. Brožek)

Wanacki   Maňkoš (22.min. Šimek)  Aubrecht   Maryško  Havrda

Holeček

Další zápas následoval hned o víkendu a brodský tým čekal soupeř, který jediný v letošní sezóně naplno bodoval v Brodě, kde nám připravil debakl 4:0. Zápas s příchutí derby mělo svůj náboj a určitou kvalitu. I když první poločas branku nenabídl, tak bylo k vidění několik slušných momentů, kterým by branka slušela. Nejprve pálil z trestného kopu hostující Maryško, ale gólman Majtěček jeho pokus bravurně zlikvidoval. Následovala velká šance Holečka, který šel sám na domácího brankáře, ale svou tutovku neproměnil. Udeřit tak mohlo na druhé straně, kde se k míči dostal rychlonohý Chlomek a překonal gólmana Kordíka. Jeho pokus ale zastavila tyč. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Po změně stran převzal Brod aktivitu, jenže Pěnčín po sérii rohových kopů otevřel skóre v 57.min., když si pro míč šel gólman Kordík, ale domácí Hlubuček byl rychlejší a hlavou  skóroval. Zanedlouho tentýž hráč slavil druhou branku. To bylo když centr z pravé strany poslal opět hlavou do sítě. Senzační desetiminutovku Pěnčína završil Chlomek, který těsně před brankářem tečoval přihrávku do vápna, míč se od Kordíka odrazil zpět k Chlomkovi a domácí šutér po jasné chybě Kordíka pečetil výhru svého celku. V 66.min. tedy bylo 3:0 a nebylo co řešit.