40. Ročník turnaje starších žáků “ O skleněný míč“

20.01.2016 09:55
TJ FK ŽBS ŽELEZNÝ BROD - FOTBALOVÝ ODDÍL
Nábřeží Obránců míru 881, 468 22 Železný Brod
pořádá

40. Ročník turnaje starších žáků “ O skleněný míč“

Účastníci: TJ FK ŽBS Železný Brod, Mnichovohradišťský SK,  FC Lomnice nad Popelkou, RSKM Tanvaldsko, Jiskra Vratislavice, SK Semily, FK Lučany

Propozice

Místo:    Umělý trávník TJ FK ŽBS Železný Brod, UMT Desná, UMT Lomnice

Organizační zabezpečení:      Hlavní pořadatel   : Kletečka Jaroslav

Pořadatelé             : TJ FK ŽBS Železný Brod

Termín:                     hrací dny jsou upřesněny v  rozlosování

Rozlosování :         každý s každým dle Bergerových tabulek.

Pravidla:

Dle soutěžního řádu ČMFS - věková kategorie starších žáků, hrací doba 2x35 min. O pořadí rozhoduje počet bodů, výsledek vzájemného zápasu, brankový rozdíl, větší počet vstřelených branek, los.

Před každým zápasem se bude vyplňovat soupiska. Zápis z utkání se bude dělat pouze v případě zranění hráče. Na soupisku vedoucí mužstva vyplní všechny jména hráčů (včetně ročníku narození), kteří budou připraveni zasáhnout do zápasu. Hráči v přípravě z jiných oddílů, mohou startovat jen se souhlasem svého mateřského oddílu.

Občerstvení:           v průběhu všech zápasů bude otevřen místní kiosek,

Rozhodčí:       dle delegace, pomezní si zajistí oddíly.

Dotazy připomínky:        Jaroslav Kletečka - mob. 725244280  , email: kletecka.jaroslav@seznam.cz

Zimní turnaj st.žáků 2016 - 40.ročník Skleněný míč.pdf      propozice + rozlosování ke stažení