Jablonec - dívky  - FK ŽBS Železný Brod 0-5 (0-1)

sestava FK ŽBS :                                                Stróžewski

Kuchynka

Červenka  M. Kostlán    Hanšpach

Esselbach    Musílek F

Střídali :   Hyška, Němec, Preisler, Trakal

Začátek zápasu vyzněl jednoznačně pro Brod, který měl několik  šancích . První měl ve 12.min. Musílek Filip , ale bránu netrefil. Vzápětí šel sám na bránu Kostlán a taky přestřelil . Dvacet minut se hrálo na polovině Jablonce, ale Brod gól vstřelit nedokázal. Poté se soupeř po chybách obrany dvakrát dostal do dobré příležitosti, ale brankář Brodu dobrými zákroky udržel čisté konto. V 31.min. se po dobře provedené akci povedlo prosadit Kuchynkovi, který tak stanovil poločasový stav. Do druhé poloviny zápasu se do útoku posunuli Kostlána s Kuchynkou a oba se dokázali rychle prosadit a zvýšili vedení Brodu již na 0:3. Poté se ještě střeleckou listinu prosadili Esselbach a Mráz po pěkné střele z dálky. V závěru se soupeř snažil o čestný úspěch, ale to se mu nepodařilo. Naopak na druhé straně Brod orazítkoval dvě tyče a jednou břevno, ale skóre se již nezměnilo.

Další zápas hrají starší žáci v sobotu 12. října od 10,30hod. doma proti Pěnčínu.