MFK Trutnov - FK ŽBS Železný Brod   4:1 (2:1)

sestava FK ŽBS :                                                   Kopal

Kordík   Kovář   Hozda   Linka

Wanacki   Kotlár (65.min. Brožek)  Maryško  Hloušek  Havel

Holeček

Důležitý zápas dvou týmů ze spodku tabulky Brod nezvládl. Již ve druhé minutě se kopala proti brodskému celku penalta po faulu Linky a domácí rychle vedli. Druhý gól padl v 28.min., když si brankář Kopal srazil rohový kop za svá záda. Brod snížil v 42.min., když se před brankou Trutnova prosadil Wanacki. V 50.min. měl šanci na vyrovnání Hloušek, ale branku těsně minul. V 52.min. přišli domácí k dalšímu lacinému gólu. Poslední branka přišla v nastavení, kdy do otevřené obrany Brodu udeřil Trutnov počtvrté.

Napravit reputaci si může brodský tým v sobotu 12. října, kdy od 16,00hod. hostí liberecký Rapid.

Fakta – branky: 2. z pen. a 28. Kamitz, 52. Vilám, 92. Čech – 41. Wanacki. Rozhodčí: Valenta. ŽK: 1:1. Diváci: 430. Poločas