Hrádek nad Nisou – FK ŽBS Železný Brod     0:0 (0:0)

Kordík

Vozka  Kotlár T.  Kovář  Král

Wanacki (85.min. Makula)  Havrda Maryško Hadač P.

Holeček   Aubrecht (59.min. Šimek)

Od postupu zpět do krajského přeboru v roce 2006 Železný Brod v Hrádku vždy prohrál a tak brodský tým odjel na zápas s cílem tuto nelichotivou bilanci vylepšit. Zápas se hrál na umělé trávě, která je šířkou podobná té brodské. V úvodu byl zápas vyrovnaný, ale postupem času získali díky většímu důrazu  domácí mírnou převahu, ale bez náznaku větší šance. Přesto mohl Brod prohrávat, když okolo třicáté minuty zdánlivě lehká střela skončila na tyči brodské branky, po které se míč odrazil před branku. Obrana Brodu míč následně nedůrazně odkopla asi deset metrů za velké vápno, kde domácí hráč z první znovu vypustil projektil na brodskou branku a byla to utěšená bomba, která skončila ke štěstí Brodu jen na břevně. V 35.min. měl vyloženou šanci po pěkné předchozí kombinaci Havrda, ale koncovku nezvládl. Poločas tak skončil bez branek. Na začátku druhého poločasu se dostal Brod pod tlak, ale znovu bez většího náznaku šance. V 60.min. znovu zvonila po střele z 25m tyč brodské branky. V 70.min. měl velkou šanci Holeček, ale domácí gólman Hrádek podržel. V 82.min. znovu domácí pozlobil Holeček, ale střelou z velkého úhlu branku netrefil. V posledních minutách se Brod soustředil již spíše na udržení historického bodu z hrádecké půdy, který nakonec již bez větších problémů také získal.

Rozhodčí: Blaschke, Nádeník, Tykva     ŽK: 1:2    Diváků: 30