FK ŽBS Železný Brod B - Lučany   5:1 (3:0)

sestava FK ŽBS B :                                                 Kordík

Halama    Mańkoš   Brožek  Král

Picek Hadač P. Havrda (21.min. Maryško, 46.min. Pala)  Havlíček   Makula

Hadač L.  Kuhn (61.min. Žid)

Brodská rezerva tentokrát podala přesvědčivý výkon a jednoznačně Lučany přehrála. Již v první minutě otevřel skóre obránce Halama, který se nečekaně objevil na hrotu brodského útoku. Pak se zastřeloval Kuhn, který spálil tutovku v 15.min. V 28.min. ale již měl přesnější mušku a hlavou zvýšil na 2:0. I v dalších momentech zápasu byl Kuhn ústřední postavou hry.  Nejprve byl neúspěšný, když z brankové čáry míč do sítě hostí nedopravil, ale střeleckou chuť si spravil v 41.min., kdy pěknou ranou uzavřel účet prvního poločasu na 3:0. I ve druhém poločase byl Brod jasně lepší a po dvou excelentních přihrávkách Krále zvýšil v 56min. Kuhn na 4:0 a v 68.min. Makula už na 5:0. Poté měl Brod další dvě šance, ale ty již neproměnil. Naopak v závěru Brod polevil a nechal v 79.min. snížit Vokuše hlavou na 5:1. V 86.min. si trestuhodně zahrával s míčem brankář Kordík až o míč přišel a následně fauloval. Pokutový kop však zlikvidoval a svou hrubku si tak napravil. Výhra Brodu odpovídala průběhu zápasu, protože hosté z Lučan toho moc neukázali.

Rozhodčí: Lopuszynski    ŽK: 1:1, diváků 80

Branky: 3x Kuhn, Halama, Makula - Vokuš