Vysoké Mýto - FK ŽBS Železný Brod   4:0 (1:0)

sestava FK ŽBS :                                                   Kopal

Kovář   Kotlár   Hozda   Kordík J.

Maryško (82.min. Aubrecht)

Wanacki (61.min. Havel)  Brožek (75.min. Olyanin)  Linka  Hloušek (85.min. Picek)

Holeček

Po skvělém zápase minulý týden v Živanicích tentokrát brodský tým totálně zklamal. Domácí museli bodově zabrat a podle toho vypadal i jejich výkon. Přestože  Mýto po fotbalové stránce nepředvedlo žádný oslnivý výkon, tak jejich hra byla plná bojovnosti a nasazení. To na brodský celek bohatě stačilo, protože jeho výkon lze nazvat jako tragický. V 15.min. domácí nastřelili z přímého kopu tyč. Toto varování si hosté nevzali k srdci a tak přišla 19.min., kdy Brod na středu zálohy lehce ztratil míč a následný brejk skončil utěšenou střelou domácího Kopeckého do šibenice. Do poločasu měli domácí další dvě šance, ale ty gólem neskončily. Světlý okamžik  ve  hře  brodského týmu bylo břevno nastřelené Linkou ve 41.min. Druhý poločas začal Brod aktivněji, ale konec nadějí pro hosty přišel v 57.min. kdy Linka zbytečně fauloval a byl po právu vyloučen. Poté sice Brod i v deseti útočil, ale domácí obrana byla pevná. Naopak otevřená obrana Brodu nabízela množství brejků, které Mýto postupem času trestalo. Další góly přišly v 74.min., kdy do prázdné branky zvyšoval Podmajerský. V 81.min. dal na 3:0 Ráliš a v nastavení pečetil debakl Brodu znovu Podmajerský.

Rozhodčí: Novák        ŽK: 2.3               Diváků:88