Brod v přípravě na jaro

09.03.2017 08:28

25.02.2016

FK ŽBS Železný Brod - FK Pečice   3:2 (0:0)

V sobotu 25.2. v Lomnici nastoupil Brod proti 1.B – třídnímu soupeři ze Středočeského kraje. Soupeř byl snaživý a rychlý. A jelikož rychlost některým hráčům Brodu chybí, hrál se celkem vyrovnaný zápas. Vyložených šancí ale měl Brod výrazně více. Na  úvodní gól se čekalo až do 50.min. kdy se prosadil Šimek. Soupeř rychle vyrovnal z penalty nařízenou za ruku Picka. Pak se bohužel vážně zranil  Holeček a Brod tak na dlouho přišel o jednoho klíčového hráče. Brod sice pak dokázal unaveného soupeře porazit, když branky dali Kotlár T. a Picek, ale výhra byla slabou náplastí na ztrátu Holečka.

26.02.2016

FC Lomnice n/P - FK ŽBS Železný Brod   6:0 (5:0)

V neděli 26.2. se hrálo v Lomnici zase. Širší kádr  A týmu a několik hráčů B týmu na domácí tým absolutně nestačil. Někteří adepti na dres v A týmu nepřesvědčili, což je bohužel negativní poznatek ze zápasu.

04.03.2016

FK ŽBS Železný Brod B - Nová Ves u Liberce  3:2 (2:0)

Rezerva si domluvila zápas s týmem okresního přeboru Liberec. Na brodské umělce se nejprve prosadil Štastný a pak nestárnoucí Kuhn. Ve druhém poločase zvýšil v 62.min. M. Kotlár na 3:0 a vypadalo to na pohodu. Jenže opak byl pravdou a hosté snížili po dvou hrubkách na rozdíl jedné branky. V poslední minutě měli dokonce šanci z penalty vyrovnat, ale nedali a rezerva tak se štěstím uhájila zaslouženou výhru.

26.02.2016

SK Sobotka - FK ŽBS Železný Brod   2:3 (1:1)

Poslední zápas v rámci turnaje v Lomnici nad Popelkou sehrál Brod s týmem 1.A – třídy Královehradeckého kraje v neděli 5.3.2017. Brod se rychle ujal vedení, když se prosadil Šefr.  A měl i další šance na zvýšení, které ale nedal. V závěru prvního poločase se dostal do šance i soupeř. Nejprve Kopal tutovku v 40.min. zneškodnil, ale na další brejk v 44.min. už byl krátký a Sobotka vyrovnala. Ve druhém poločase soupeř skóre otočil po brejku v 60.min. Brod se ale nevzdal a Havel po dvou brejcích v 65.min. a 80.min. dostal Brod zase do vedení 3:2. Tento stav byl nakonec konečný i když oba týmy měly šance nějaký ten gól přidat.