Brodské přípravky vítězně v prvních jarních turnajích

12.04.2014 11:40

Brodské přípravky vítězně v prvních jarních turnajích

V sobotu se naplno rozjela jarní část turnajů přípravek. Nejprve svá klání začala starší přípravka ročník 2003-2004, která zajížděla na turnaj, který pořádala TJ Desná za účasti 8 mužstev. Hrálo se systémem  každý s každým 1x 12 minut.

Na začátek si kluci poradili se Mšenem 3:0, poté s Rychnovem 2:1.Ve třetím utkání přišla vysoká výhra nad Desnou 9:0, i když nutno podotknout, že Desná do turnaje nasadila ročník 2005. Ve čtvrtém zápase přípravka porazila Baumit Jablonec 2004 2:0. Poté přišli jediné zaváhání s Lučany 0:1. V předposledním zápase si kluci s chutí zastříleli a porazili vysoko Držkov 13:0. V posledním zápase čekal Brod soupeř z nedaleké Zásady a zápas skončil pro brodské naděje velice hezky 5:0.

V celkovém pořadí kluci nasbírali stejně bodů jako Baumit Jbc. Jelikož vzájemný zápas dopadl lépe pro brodské kluky, z Desné si tak odvezli první místo.

Sestava: Velík, Majevský, Pham, Radouš, Paldus, Čapek, Vít, Dohelský.

Další turnaj sehrají kluci v sobotu 12.dubna od 9:00 v Lučanech.

Konečné pořadí:

1.    ŽELEZNÝ BROD

2.    JABLONEC 04

3.    LUČANY

4.    RYCHNOV

5.    ZÁSADA

6.    DESNÁ 05

7.    MŠENO

8.    DRŽKOV

V neděli 6.4.2014 začal svou jarní pouť také ročník 2005-2006. Hrálo se opět v Desné a tentokrát se za FK Železný Brod turnaje účastnila 2 mužstva. Přihlásilo se celkem devět týmů a hrálo se  opět systémem každý s každým 1x 10 minut.

Výsledky mužstva ČERVENÝCH FK ŽBS: Velké Hamry 3:0 (Vepřek, Čapek, Brožek), Tanvald 6:0 (Hájek, Vepřek 2, Brožek, Čapek 2), Desnou 3:2 (Vepřek, Čapek 2), Ž Brod B 5:0 (Vepřek 2, Čapek 2, Brožek), Lučany 3:0 (3x Čapek), Baumit JBC C 4:2 (Čapek, Vepřek, Hájek 2), Baumit JBC A 2:2 (Čapek, Brožek), Baumit JBC B 4:0 (Čapek 2, Brožek, Vepřek). Ž. Brod A se stal celkovým vítězem  turnaje.

Sestava: Brožek, Čapek, Pěnička, Vepřek, Hájek

Výsledky mužstva MODRÝCH FK ŽBS: Remíza 1:1 s Jbc C (Ursta), porážka s Jbc A 0:4, porážka od Jbc B 1:4 (Ursta), V.Hamrům kluci podlehli 0:2, porážka od Lučan v poměru 0:3, dále následovala porážka od kluků z modrého týmu 0:5, v předposledním utkaní kluci podlehli Tanvaldu 0:2, v závěrečném zápase kluci nestačili na Desnou a turnaj zakončili porážkou 0:5, která znamenala pro kluky poslední místo v turnaji.

Nutno podotknout, že kluci z MODRÉHO týmu nehráli špatně. Stále se fotbal učí a věříme, že v dalších zápasech příjdou lepší výsledky a s tím spojení i lepší umístění.

Sestava: Michaler, Ursta, Matiko, Hnídek, Antosz, Godla

Konečné pořadí turnaje:

1.    ŽELEZNÝ BROD A červení

2.    JABLONEC 06 A

3.    DESNÁ 06

4.    VELKÉ HAMRY

5.    JABLONEC 06 B

6.    LUČANY

7.    JABLONEC 06 C

8.    TANVALD

9.    ŽELEZNÝ BROD B modří

Další turnaj sehrají kluci 19.dubna od 9:00 v Železném Brodě.

Úsek mládeže FK Železný Brod.