11. Ročník zimního turnaje mladších žáků „UMT Železný Brod“

15.01.2016 10:17

TJ FK ŽBS ŽELEZNÝ BROD - FOTBALOVÝ ODDÍL
Nábřeží Obránců míru 881, 468 22 Železný Brod
pořádá

11. Ročník zimního turnaje mladších žáků

„UMT Železný Brod“

Účastníci:  Sproting Mladá Boleslav, SK Semily, RSKM Tanvaldsko, TJ FK ŽBS Železný Brod, FK Turnov, Spartak Rychnov, SK Hodkovice, Jiskra Vratislavice

Místo:         Umělý trávník TJ FK ŽBS Železný Brod

Organizační zabezpečení:       Hlavní pořadatel   : Kletečka Jaroslav

Pořadatelé             : TJ FK ŽBS Železný Brod

Termín:        hrací dny jsou upřesněny v rozlosování

Rozlosování :          každý s každým dle Bergerových tabulek.

Pravidla:

Dle soutěžního řádu ČMFS - věková kategorie mladších žáků (zápasy hrané na šířku), hrací doba 2x30 min. O pořadí rozhoduje počet bodů, výsledek vzájemného zápasu, brankový rozdíl, větší počet vstřelených branek, los.

Před každým zápasem se bude vyplňovat soupiska. Zápis z utkání se bude dělat pouze v případě zranění hráče. Na soupisku vedoucí mužstva vyplní všechny hráče (včetně registračních čísel), kteří budou připraveni zasáhnout do zápasu. Hráči v přípravě z jiných oddílů, mohou startovat jen se souhlasem svého mateřského oddílu.

Občerstvení: v průběhu všech zápasů bude otevřen místní kiosek,

Rozhodčí:    dle delegace

Dotazy připomínky:        Jaroslav Kletečka - mob. 725244280  , email: kletecka.jaroslav@seznam.cz

Zimní turnaj mladších žáků 2016.pdf       propozice ke stažení + rozlosování