Ruprechtice - FK ŽBS Železný Brod   4:0 (1:0)

sestava FK ŽBS B :                                                 Ducháček

Vratislavice - FK ŽBS Železný Brod   0:6 (0:3)

Brod jednoznačně svého soupeře přehrál a přivezl tak vysoké vítězství.

Branky: 3x Habr, Červenka, Trakal, Musílek

Mladší žáci

FK ŽBS Železný Brod – Hodkovice   7:1 (1:1)

Zápas byl ve znamení souboje brodských střelců versus brankář Hodkovic, který zlikvidoval snad patnáct šancí domácího týmu. Hodkovice se ujali vedení ve 4.min. Brod vyrovnal v 9.min. Vítem. Poté hostující brankář až do poločasu svou branku zamkl a tak další gól nepadl. Hned v úvodu druhého poločasu se prosadil Musílek a uklidnil tak svůj tým. V 36.min. přidal třetí gól Majovský. Brod poté přidal další čtyři góly, když se postupně trefili v 43.min. Podzimek, 47.min. Čapek, 50.min. Musílek a 58.min. Vít. Brod tak zaslouženě zvítězil, i když se dlouho nedokázal prosadit proti výtečnému brankáři Hodkovic.

Brod třetí a čtvrtý na turnaji přípravek roč. 2006 a ml.

Další turnaj se uskutečnil ve Velkých Hamrech za účasti 13 týmů. A tým skončil v sedmičlenné skupině A  na druhém místě, když pětkrát vyhrál a nad jeho síly byly pouze Hodkovice (0:1). B tým v šestičlenné skupině B skončil rovněž druhý, když třikrát vyhrál, jednou remizoval a jednou prohrál. A tak si to oba brodské týmy rozdaly v zápase o třetí místo, který zvládl lépe po výhře 2:0 A tým.

Sestava Brod A – Vepřek Jan, Brožek Jan, Hájek Nikolas, Brožek Jakub, Mihalo Daniel a brankář Michaler Štěpán.

Sestava Brod B – Mareš Jakub, Archmann Dominik, Gernát Jaroslav, Hnídek Jan, Antosz Jan, Budovič Petr