13. Memoriál Bedřicha Chmelíka -
turnaj starých gard  - VÝSLEDKY

V sobotu 24.11.2018 fotbalový klub ze Železného Brodu opět uspořádal oblíbený turnaj starých gard. Letos šlo již o třináctý ročník. Oproti loňsku, kdy nastoupilo rekordních 14 týmů, se letos zúčastnilo pouze devět týmů. Chyběly tradiční týmy jako Kokonín, Bejci Bakov, Skalsko, V týdnu svou účast zrušila Bělá pod Bezdězem. A tak pořadatelé zvolili systém každý s každým, kdy se hrálo po 14 minutách. Po pěti hodinách turnaje vzešel celkový vítěz turnaje, kterým se stala domácí garda. Loňský vítěz turnaje Lázně Bělohrad skončil druhý, když o vítězi rozhodl vzájemný zápas s Brodem. Třetí skončila stará garda Doubí. Celkově se opět turnaj podařil a organizátoři věří, že příští ročník bude více týmů. Do turnaje nastoupilo 103 hráčů, z nichž organizátoři vyhlásili individuální ceny pro čtyři hráče.

Nejstarší hráč:        Machatý Libor – Doubí
Nejlepší brankář:   Varga Jan –  HO-WA-DO
Nejlepší střelec:     Kuhn Petr – SG Železný Brod (8 gólů)
Nejlepší hráč:         Suchánek Radek – SG Lázně Bělohrad

Brodská garda v sestavě Šverma – Vozka P., Vozka O. Kuhn, Škaloud, Brychta, Vaněk, Batěk, Hlubuček, Škaloud, Burkoň a Vepřek postupně porazila Bakov 3:1, Lázně Bělohrad 1:0, Lučany 3:0, Galáktikos 4:0, Albrechtice 3:0. Poté v poslední minutě inkasovala s Doubím a prohrála 0:1. V dalším zápase si poradila s Densem Liberec 4:1 a v posledním zápase s týmem HO-WA-DO 2:0. Domácí tým tak získal stejný počet bodů jako Lázně Bělohrad a vzájemný zápas rozhodl o třetím vítězství Brodu v tomto turnaji.