Modernizace tribuny a zábradlí

S potěšením oznamujeme, že jsme v prosinci 2022 realizovali investiční akci „Modernizace tribuny a zábradlí“. Tato akce výrazně vylepší zázemí pro diváky fotbalových zápasů, protože původní tribuna byla postavena před více než šedesáti lety. Realizace investiční akce celkově vyšla na 2 896 645 Kč. Finanční prostředky se klubu podařilo získat převážně z dotačních titulů. Z Národní sportovní agentury se zkraje roku 2022 podařilo získat částku 1 759 108 Kč. V listopadu 2022 byla úspěšná i žádost u Libereckého kraje, kde klub získal dotaci ve výši 540 298 Kč. V prosinci 2022 na akci přispělo i Město Železný Brod, kdy zastupitelé odhlasovali částku 188 477 Kč. Fotbalisté akci financovali částkou 408 762 Kč ze svých zdrojů.
     Fotbalový klub tak realizoval během dvou let dvě velké investice za cca 9,4 mil. korun. Tímto chceme poděkovat za podporu Ministerstvu školství a mládeže, Národní sportovní agentuře a Libereckému kraji. Díky patří také zastupitelům Železného Brodu, kteří podpořili modernizaci tribuny.

za FK Železný Brod, z. s. Jaroslav Kletečka, sekretář