Fondocup 2023 - turnaj na UMT 18.11.2023

Začátek: 9.30 hodin

Hrací plocha: UMT, branky 5 x 2 metry

Hrací doba: 1 x 15 minut

Počet hráčů: 1 + 6 v poli (není omezen počet hráčů v jednom týmu, střídání hokejově)

Hrací systém: každý s každým

O pořadí rozhoduje:
  1. počet bodů (3-1-0)

2. vzájemný zápas (pokud mají 2 týmy stejně bodů a vzájemný zápas skončí remízou, rozhodují body č. 3-5; pokud mají stejně bodů 3 a více týmů, rozhoduje minitabulka vzájemných výsledků pouze těchto mužstev, pokud ani ta nerozhodne platí dále body 3-5)

3. rozdíl branek

4. více vstřelených branek

5. los

Týmy:  SK Zásada, Da Giorgio, Baby Brod, FC Kamax, Bombardier, Fň team, FC Comunites, Vláček Turnováček, Krejča – Bombshell team

PRAVIDLA HRY

Hrací plocha – bude se hrát na dvou hřištích. Rozměr jednoho je 45x45m., povrch umělá tráva., ofsajdy neplatí

Góly platí z celého hřiště, střelcem může být i brankář. Přímo z autového vhazování branka neplatí, míč musí být tečován.

Standardní situace a fauly  – všechny kopy jsou přímé. (zeď musí stát ve vzdálenosti 5 metrů od míče).

Penalta se rozehrává z dané značky.

Střídání hokejově ve vymezeném prostoru u své branky. Neexistuje, že někdo na druhé straně hřiště opustí hrací plochu a ze střídačky někdo naběhne (může se pouze při zranění v přerušené hře) . Porušení tohoto pravidla může být potrestáno pokutovým kopem v případě, že tímto střídáním bude narušena slibně se rozvíjející akce soupeře. Za vyšší počet hráčů na hřišti následuje vyloučení na 2 minuty a u návratu vyloučeného platí pravidlo jako u ŽK.

Žlutá karta - vyloučení hráče na 2 min. (v případě vstřelení branky soupeřem se vyloučený hráč vrací do hry). Návrat vyloučeného povoluje rozhodčí.

Červená karta – vyloučení hráče do konce zápasu bez možnosti návratu hráče.

Pořadatelé turnaje si vyhrazují právo potrestat vyloučené hráče za hrubé nesportovní chování (rvačky, hrubé urážky apod.) vyloučit tyto hráče z celého turnaje.

Malá domů  - se nesmí. (V případě, že brankář chytí spoluhráčovu přihrávku je nařízena penalta)

Rohové kopy se zahrávají normálně z rohu hřiště.

Brankář – má vyznačené pokutové území. V případě, že se mimo brankoviště dotkne míče rukama nebo bude faulovat, následuje pokutový kop. Brankář zahajuje hru od branky výhozem z ruky, pokud si dá míč na zem umožní tím soupeři hrát.

FONDOCUP 2023

hřiště č. 1 u trávy                         hřiště č. 2 u penziónu

9,30        Baby Brod – Da Giorgio             Vláček – Bombardier

9,47        Zásada – FC Comunites            Krejča – Kamax

10,04         FŇ – Baby Brod                         Da Giorgio – Vláček

10,22        Bombardier – Zásada                 FC Comunites – Krejča

10,39        Vláček – FŇ                                Zásada  – Da Giorgio

10,56        Krejča  – Bombardier                  Kamax – FC Comunites

11,13        Baby Brod – Vláček                    FŇ – Zásada

11,30        Da Giorgio – Krejča                     Bombardier – Kamax

11,47        Zásada – Baby Brod                    Krejča – FŇ

Obědová přestávka 12,00 – 12,30 hod.

12,30        Kamax – Da Giorgio                    FC Comunites – Bombardier

12,47        Vláček – Zásada                          Baby Brod – Krejča

13,04        FŇ – Kamax                                 Da Giorgio – FC Comunites

13,21        Krejča – Vláček                            Kamax – Baby Brod

13,38        FC Comunites – FŇ                     Bombardier – Da Giorgio

13,55        Zásada – Krejča                           Vláček – Kamax

14,12        Baby Brod - FC Comunites          FŇ – Bombardier

14,30        Kamax – Zásada                         FC Comunites  – Vláček

14,47        Bombardier – Baby Brod             Da Giorgio – FŇ

15,10 hod.       Vyhlášení turnaje

Fondocup 2023 - turnaj na UMT 18.11.2023

FK ŽELEZNÝ BROD z.s.

pořádá

v sobotu 18.11.2023 od 9,00 hod.

15.ročník turnaje pro registrované i neregistrované

FONDO CUP + Vepřové hody
    Tímto Vám oznamujeme, že se náš oddíl opět uspořádá na závěr letošní fotbalové sezóny oblíbený turnaj na UMT pro všechny nadšence  fotbalu a labužníky vepřového. Tohoto turnaje se mohou zúčastnit různě složená družstva. Hrací systém turnaje a hrací čas se bude odvíjet dle počtu přihlášených (maximálně 16 týmů). Hrát se bude na šířku hřiště 45x45m, s brankami 5x2m. Počet hráčů bude 6 + brankář. Současně se budou hrát dva zápasy. Vklad do turnaje je 1500,-Kč za přihlášené družstvo splatných před začátkem turnaje. Podrobné propozice obdrží účastníci mailem nebo přímo na místě před začátkem turnaje. Uzávěrka přihlášek bude, pokud dříve nedojde k naplnění maximálního počtu týmů, v úterý 14.11.2023. Turnaj je spojen s vepřovými hody, a tak je o dobré občerstvení postaráno.
     Upozornění: na umělé trávě nelze hrát v kopačkách s kolíky.

Kontaktní osoba : Kletečka Jaroslav – 603531408, 725244280.